HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 ВаШиот Десктоп

Go down 
АвторПорака
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

ВаШиот Десктоп Empty
ПишувањеПредмет: ВаШиот Десктоп   ВаШиот Десктоп EmptyСаб Jул 26, 2008 9:00 pm

Ајде да го видиме вашиот десктоп.....ајде ајде.....

ВаШиот Десктоп Untitl10


еве ко мојот не е баш како што треба
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ghost.
Admin
Admin
Ghost.

Број на мислења : 31
Age : 25
Registration date : 2008-07-25

ВаШиот Десктоп Empty
ПишувањеПредмет: Re: ВаШиот Десктоп   ВаШиот Десктоп EmptyНед Jул 27, 2008 7:53 pm

Бидејки Warlic ми е брат така да и мојот е исто ВаШиот Десктоп Untitl10
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ristovi-forum.macedonianforum.net
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

ВаШиот Десктоп Empty
ПишувањеПредмет: Re: ВаШиот Десктоп   ВаШиот Десктоп EmptyНед Aвг 03, 2008 10:40 pm

ВаШиот Десктоп Untitl10
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sase
Слаб Форумџија
Слаб Форумџија


Број на мислења : 2
Age : 24
Registration date : 2008-08-08

ВаШиот Десктоп Empty
ПишувањеПредмет: Re: ВаШиот Десктоп   ВаШиот Десктоп EmptyПет Aвг 08, 2008 7:00 pm

ВаШиот Десктоп Untitl10


Еве го мојот десктоп
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ВаШиот Десктоп Empty
ПишувањеПредмет: Re: ВаШиот Десктоп   ВаШиот Десктоп Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
ВаШиот Десктоп
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Пред секое логирање :: Генерална дискусија-
Отиди до: