HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Колку часа сте дневно пред PC?

Go down 
АвторПорака
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Колку часа сте дневно пред PC? Empty
ПишувањеПредмет: Колку часа сте дневно пред PC?   Колку часа сте дневно пред PC? EmptyСаб Jул 26, 2008 9:08 pm

Рекордо ми е 16 часа ама обично таа недела се по 8-9 ЧАСА


а вие?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ghost.
Admin
Admin
Ghost.

Број на мислења : 31
Age : 25
Registration date : 2008-07-25

Колку часа сте дневно пред PC? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку часа сте дневно пред PC?   Колку часа сте дневно пред PC? EmptyНед Jул 27, 2008 7:52 pm

Рекордот ми е 13 саати ама по 7 саати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ristovi-forum.macedonianforum.net
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Колку часа сте дневно пред PC? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку часа сте дневно пред PC?   Колку часа сте дневно пред PC? EmptyПон Aвг 04, 2008 6:22 am

Ја тка слушајте саа ... рекордо мее од од 10 сабајле до 09 другото сабајле Laughing Laughing
Просечно 12 саата Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Колку часа сте дневно пред PC? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку часа сте дневно пред PC?   Колку часа сте дневно пред PC? EmptyПон Aвг 04, 2008 10:51 am

Еве да избројам ... 11 часа најмалку Neutral
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Колку часа сте дневно пред PC? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку часа сте дневно пред PC?   Колку часа сте дневно пред PC? EmptyПон Aвг 04, 2008 5:39 pm

enriquefan напиша:
Еве да избројам ... 11 часа најмалку Neutral
сличен бичим сме Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Колку часа сте дневно пред PC? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку часа сте дневно пред PC?   Колку часа сте дневно пред PC? EmptyПон Aвг 04, 2008 6:01 pm

Gattuso.TheMan напиша:
enriquefan напиша:
Еве да избројам ... 11 часа најмалку Neutral
сличен бичим сме Laughing
Се знаа Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Sponsored content
Колку часа сте дневно пред PC? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку часа сте дневно пред PC?   Колку часа сте дневно пред PC? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Колку часа сте дневно пред PC?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Пред секое логирање :: Генерална дискусија-
Отиди до: