HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Омилени пеачи

Go down 
АвторПорака
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Омилени пеачи Empty
ПишувањеПредмет: Омилени пеачи   Омилени пеачи EmptyНед Jул 27, 2008 6:16 pm

Мојот омилен пеач е Тоше Проески .......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Marija
Напреден Форумџија
Напреден Форумџија


Број на мислења : 45
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Омилени пеачи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени пеачи   Омилени пеачи EmptyНед Aвг 03, 2008 11:04 pm

1.Tose Proevski
2.Beyonce
3.50 Cent
......A najnogo pesni slusam od US5!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Омилени пеачи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени пеачи   Омилени пеачи EmptyПон Aвг 04, 2008 6:20 am

Емии ... тка од македонските без Тошето...
1.Врчак
2.Ламбе
3.Тони Зен

и ... Ај Хејт Елвир ... monkey
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Омилени пеачи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени пеачи   Омилени пеачи EmptyПон Aвг 04, 2008 12:07 pm

Marija напиша:
1.Tose Proevski
2.Beyonce
3.50 Cent
......A najnogo pesni slusam od US5!!!!!!!!
Тоше Проески без В
Како е можно сеуште да не знаеме да го пишуваме неговото презиме Mad Mad

Enrique Iglesias THE BEST !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Marija
Напреден Форумџија
Напреден Форумџија


Број на мислења : 45
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Омилени пеачи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени пеачи   Омилени пеачи EmptyПон Aвг 04, 2008 1:07 pm

E arno de za edna Bukva cc Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Омилени пеачи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени пеачи   Омилени пеачи EmptyПон Aвг 04, 2008 7:30 pm

Marija напиша:
E arno de za edna Bukva cc Mad
Една ама вредна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Marija
Напреден Форумџија
Напреден Форумџија


Број на мислења : 45
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Омилени пеачи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени пеачи   Омилени пеачи EmptyВто Aвг 05, 2008 12:34 am

Oh bree...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Омилени пеачи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени пеачи   Омилени пеачи EmptyВто Aвг 05, 2008 12:56 am

Ајде уживај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Омилени пеачи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени пеачи   Омилени пеачи EmptyВто Aвг 05, 2008 12:32 pm

не се расправајте да нема банови.... Razz Razz

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Омилени пеачи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени пеачи   Омилени пеачи EmptyВто Aвг 05, 2008 12:37 pm

Warlic - Admin напиша:
не се расправајте да нема банови.... Razz Razz
јас не се расправам туку мислам дека не е лошо да се укаже на грешката
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Омилени пеачи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени пеачи   Омилени пеачи EmptyЧет Aвг 07, 2008 2:44 pm

ОК Razz Razz

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Омилени пеачи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени пеачи   Омилени пеачи EmptyЧет Aвг 07, 2008 2:49 pm

Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
**-D-e-C-o-**
Модератор
Модератор
**-D-e-C-o-**

Број на мислења : 43
Age : 23
Registration date : 2008-08-05

Омилени пеачи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени пеачи   Омилени пеачи EmptyЧет Aвг 07, 2008 3:40 pm

1.50 Cent
2.Britney Spears
3.Eminem
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Омилени пеачи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилени пеачи   Омилени пеачи Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилени пеачи
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава И Култура :: Музика и ТВ-
Отиди до: