HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Со што се занимавате во слободното време.?.

Go down 
АвторПорака
Ghost.
Admin
Admin
Ghost.

Број на мислења : 31
Age : 25
Registration date : 2008-07-25

Со што се занимавате во слободното време.?. Empty
ПишувањеПредмет: Со што се занимавате во слободното време.?.   Со што се занимавате во слободното време.?. EmptyНед Jул 27, 2008 8:06 pm

Во слободното време јас играм Кантер а понекогаш играм и ХАНТ и ШАХ????? ВИЕ ?????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ristovi-forum.macedonianforum.net
Marija
Напреден Форумџија
Напреден Форумџија


Број на мислења : 45
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Со што се занимавате во слободното време.?. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со што се занимавате во слободното време.?.   Со што се занимавате во слободното време.?. EmptyНед Aвг 03, 2008 11:02 pm

Vo slobodno vreme igram karti,odbojka vo malata,na kompjutero na msn ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Со што се занимавате во слободното време.?. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со што се занимавате во слободното време.?.   Со што се занимавате во слободното време.?. EmptyПон Aвг 04, 2008 6:10 am

Ного работи се работат кај мене Laughing Писи , Рокам Кантер, Фудбал Мудбал разни работи afro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Со што се занимавате во слободното време.?. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со што се занимавате во слободното време.?.   Со што се занимавате во слободното време.?. EmptyПон Aвг 04, 2008 12:10 pm

Кај мене сега за време на распустот цел ден ми е СЛОБОДЕН па затоа правам се за да ја убијам досадата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Со што се занимавате во слободното време.?. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со што се занимавате во слободното време.?.   Со што се занимавате во слободното време.?. EmptyПон Aвг 04, 2008 5:10 pm

enriquefan напиша:
Кај мене сега за време на распустот цел ден ми е СЛОБОДЕН па затоа правам се за да ја убијам досадата
Убиј ја и од мене Twisted Evil Twisted Evil
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Со што се занимавате во слободното време.?. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со што се занимавате во слободното време.?.   Со што се занимавате во слободното време.?. EmptyПон Aвг 04, 2008 9:21 pm

Gattuso.TheMan напиша:
enriquefan напиша:
Кај мене сега за време на распустот цел ден ми е СЛОБОДЕН па затоа правам се за да ја убијам досадата
Убиј ја и од мене Twisted Evil Twisted Evil
Ај само кажи како Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Со што се занимавате во слободното време.?. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со што се занимавате во слободното време.?.   Со што се занимавате во слободното време.?. EmptyПон Aвг 04, 2008 11:19 pm

enriquefan напиша:
Gattuso.TheMan напиша:
enriquefan напиша:
Кај мене сега за време на распустот цел ден ми е СЛОБОДЕН па затоа правам се за да ја убијам досадата
Убиј ја и од мене Twisted Evil Twisted Evil
Ај само кажи како Very Happy
Калаш ке си земаш од Кантер или Емка cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Со што се занимавате во слободното време.?. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со што се занимавате во слободното време.?.   Со што се занимавате во слободното време.?. EmptyВто Aвг 05, 2008 12:29 pm

Во слободното време на ПИСИ , КАРТИ . ФУДБАЛ во маалта и др.

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Со што се занимавате во слободното време.?. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со што се занимавате во слободното време.?.   Со што се занимавате во слободното време.?. EmptyВто Aвг 05, 2008 12:30 pm

Gattuso.TheMan напиша:
enriquefan напиша:
Gattuso.TheMan напиша:
enriquefan напиша:
Кај мене сега за време на распустот цел ден ми е СЛОБОДЕН па затоа правам се за да ја убијам досадата
Убиј ја и од мене Twisted Evil Twisted Evil
Ај само кажи како Very Happy
Калаш ке си земаш од Кантер или Емка cheers cheersПепи абе човек шо емка ке земеш ноз и ке и даас ХЕД СОТ ... и во затвор ке си

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Со што се занимавате во слободното време.?. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со што се занимавате во слободното време.?.   Со што се занимавате во слободното време.?. EmptyВто Aвг 05, 2008 12:39 pm

Warlic - Admin напиша:
Gattuso.TheMan напиша:
enriquefan напиша:
Gattuso.TheMan напиша:
enriquefan напиша:
Кај мене сега за време на распустот цел ден ми е СЛОБОДЕН па затоа правам се за да ја убијам досадата
Убиј ја и од мене Twisted Evil Twisted Evil
Ај само кажи како Very Happy
Калаш ке си земаш од Кантер или Емка cheers cheersПепи абе човек шо емка ке земеш ноз и ке и даас ХЕД СОТ ... и во затвор ке си
аман бре само Кантер(Cs) вее у главата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
**-D-e-C-o-**
Модератор
Модератор
**-D-e-C-o-**

Број на мислења : 43
Age : 23
Registration date : 2008-08-05

Со што се занимавате во слободното време.?. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со што се занимавате во слободното време.?.   Со што се занимавате во слободното време.?. EmptyЧет Aвг 07, 2008 3:36 pm

Very Happy VO Slobondno vreme jas igram fudbal kosarka,rokam kantyer i dr.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Со што се занимавате во слободното време.?. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со што се занимавате во слободното време.?.   Со што се занимавате во слободното време.?. Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Со што се занимавате во слободното време.?.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава И Култура :: Хоби-
Отиди до: