HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Каков телефон имате

Go down 
АвторПорака
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Каков телефон имате Empty
ПишувањеПредмет: Каков телефон имате   Каков телефон имате EmptyЧет Jул 31, 2008 7:37 pm

Јас имам Sony Ericsson W 200i ... и сум многу задоволен од него


Каректеристики :
Меморија : 30 од телефон и 128 од мемориска картичка ( а јас си купив 1 гигабајта )
Камера : VGA
Други каректеристики : USB . TV антена ... и др...

.....Кој е вашиот телефон

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Marija
Напреден Форумџија
Напреден Форумџија


Број на мислења : 45
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Каков телефон имате Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков телефон имате   Каков телефон имате EmptyНед Aвг 03, 2008 11:12 pm

Jas imam Sony Ericsson W300i mobilen mnogu sum zadovolna,
memoriska karticka-265 MB
od telefono ima 50 ili 60 MB
ima USB + zvucnici,slusalki...
ima Bluetooth i Infared
na telefono imam okolu 80 pesni i sliki....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Каков телефон имате Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков телефон имате   Каков телефон имате EmptyПон Aвг 04, 2008 6:04 am

Јас иим Самсунг Е250 Laughing на лизгане де бе знаате го телефоно саа lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Каков телефон имате Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков телефон имате   Каков телефон имате Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Каков телефон имате
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава И Култура :: Мобилки-
Отиди до: