HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Најдобра Телефонска Марка

Go down 
АвторПорака
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Најдобра Телефонска Марка Empty
ПишувањеПредмет: Најдобра Телефонска Марка   Најдобра Телефонска Марка EmptyЧет Jул 31, 2008 7:50 pm

Според мене најдобрата телефонска марка е Sony Ericsson ...


A според вас ...

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Најдобра Телефонска Марка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобра Телефонска Марка   Најдобра Телефонска Марка EmptyПон Aвг 04, 2008 11:23 am

Sony Ericsson и Nokia
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Најдобра Телефонска Марка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобра Телефонска Марка   Најдобра Телефонска Марка EmptyПон Aвг 04, 2008 5:15 pm

абе ... најдобри се Нокиа и Сони ериксон ... ама нее лошо да го имаш нај новио модел од Самсунг или моторола afro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Најдобра Телефонска Марка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобра Телефонска Марка   Најдобра Телефонска Марка Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Најдобра Телефонска Марка
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава И Култура :: Мобилки-
Отиди до: