HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Counter Strike 1.6 нишан

Go down 
АвторПорака
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Counter Strike 1.6 нишан Empty
ПишувањеПредмет: Counter Strike 1.6 нишан   Counter Strike 1.6 нишан EmptyСаб Jул 26, 2008 8:14 pm

Јас користам

Crosshair : Small
Transculent : No
Colour : Green
....А вие ???....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ghost.
Admin
Admin
Ghost.

Број на мислења : 31
Age : 25
Registration date : 2008-07-25

Counter Strike 1.6 нишан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike 1.6 нишан   Counter Strike 1.6 нишан EmptyНед Jул 27, 2008 8:11 pm

Јас користам

Crosshair : Medium
Transculent : Yes
Colour : Blue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ristovi-forum.macedonianforum.net
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Counter Strike 1.6 нишан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike 1.6 нишан   Counter Strike 1.6 нишан EmptyПон Aвг 04, 2008 6:50 am

кросхеир : смал
Транслуцент и Зелен а побремено Светло Син
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Counter Strike 1.6 нишан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike 1.6 нишан   Counter Strike 1.6 нишан Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Counter Strike 1.6 нишан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Download :: Counter Strike 1.6-
Отиди до: