HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Најдобар шутер

Go down 

Најдобар шутер на сите времиња ?
Коби Брајант
Најдобар шутер I_vote_lcap80%Најдобар шутер I_vote_rcap
 80% [ 4 ]
Кармело Ентони
Најдобар шутер I_vote_lcap0%Најдобар шутер I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Тони Паркер
Најдобар шутер I_vote_lcap0%Најдобар шутер I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Предраг Стојакович
Најдобар шутер I_vote_lcap20%Најдобар шутер I_vote_rcap
 20% [ 1 ]
Арвидас Мацијаускас
Најдобар шутер I_vote_lcap0%Најдобар шутер I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Некој Друг ( ќе постирам кој )
Најдобар шутер I_vote_lcap0%Најдобар шутер I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 5
 

АвторПорака
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Најдобар шутер Empty
ПишувањеПредмет: Најдобар шутер   Најдобар шутер EmptyПон Aвг 04, 2008 11:37 am

Кој е најдобар шутер на сите времиња според вас ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Најдобар шутер Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар шутер   Најдобар шутер EmptyПон Aвг 04, 2008 4:16 pm

Коби од Брајант

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Најдобар шутер Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар шутер   Најдобар шутер EmptyПон Aвг 04, 2008 4:18 pm

Па ... сега за сега ного јако маа Реј Ален...а за сите времиња тешко е да се каже
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Најдобар шутер Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар шутер   Најдобар шутер EmptyВто Aвг 05, 2008 3:26 am

Коби
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
**-D-e-C-o-**
Модератор
Модератор
**-D-e-C-o-**

Број на мислења : 43
Age : 23
Registration date : 2008-08-05

Најдобар шутер Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар шутер   Најдобар шутер EmptyЧет Aвг 07, 2008 4:30 pm

КОБИ БРАЈАНТ МАА НОГО ЈАКО И МНОГИ ПРЕЦИЗЕН ИСТО ТАКА И РЕЈ АЛЛЕН
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ghost.
Admin
Admin
Ghost.

Број на мислења : 31
Age : 25
Registration date : 2008-07-25

Најдобар шутер Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар шутер   Најдобар шутер EmptyПет Aвг 08, 2008 1:26 pm

коби брајнт
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ristovi-forum.macedonianforum.net
Sponsored content
Најдобар шутер Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар шутер   Најдобар шутер Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Најдобар шутер
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Спорт-
Отиди до: