HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Најдобар центар во светот? ( Кошарка )

Go down 
АвторПорака
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Најдобар центар во светот? ( Кошарка ) Empty
ПишувањеПредмет: Најдобар центар во светот? ( Кошарка )   Најдобар центар во светот? ( Кошарка ) EmptyПон Aвг 04, 2008 11:37 am

Што мислите кој е најдобар центар во светот ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Најдобар центар во светот? ( Кошарка ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар центар во светот? ( Кошарка )   Најдобар центар во светот? ( Кошарка ) EmptyПон Aвг 04, 2008 4:25 pm

Кевин Гарнет Laughing Laughing и ... Пау Гасол е прилично добар Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Најдобар центар во светот? ( Кошарка ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар центар во светот? ( Кошарка )   Најдобар центар во светот? ( Кошарка ) EmptyВто Aвг 05, 2008 3:39 am

Gattuso.TheMan напиша:
Кевин Гарнет Laughing Laughing и ... Пау Гасол е прилично добар Laughing
прилично ама Гарнет е најдобар
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Најдобар центар во светот? ( Кошарка ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар центар во светот? ( Кошарка )   Најдобар центар во светот? ( Кошарка ) EmptyЧет Aвг 07, 2008 3:06 pm

Код:
прилично ама Гарнет е најдобар


СИТЕ ГАРНЕТ МИ НАЈДОБАР Е ..

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**-D-e-C-o-**
Модератор
Модератор
**-D-e-C-o-**

Број на мислења : 43
Age : 23
Registration date : 2008-08-05

Најдобар центар во светот? ( Кошарка ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар центар во светот? ( Кошарка )   Најдобар центар во светот? ( Кошарка ) EmptyЧет Aвг 07, 2008 4:21 pm

Very Happy PAY GASOL Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Најдобар центар во светот? ( Кошарка ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар центар во светот? ( Кошарка )   Најдобар центар во светот? ( Кошарка ) Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Најдобар центар во светот? ( Кошарка )
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Спорт-
Отиди до: