HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Најдобар тројкаш во НБА

Go down 

Најдобар тројкаш во НБА
Р.Аллен
Најдобар тројкаш во НБА I_vote_lcap67%Најдобар тројкаш во НБА I_vote_rcap
 67% [ 2 ]
Д.Новитцки
Најдобар тројкаш во НБА I_vote_lcap0%Најдобар тројкаш во НБА I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
П.Стојакович
Најдобар тројкаш во НБА I_vote_lcap0%Најдобар тројкаш во НБА I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Капоно
Најдобар тројкаш во НБА I_vote_lcap0%Најдобар тројкаш во НБА I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
С.Неш
Најдобар тројкаш во НБА I_vote_lcap33%Најдобар тројкаш во НБА I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
К.Брајант
Најдобар тројкаш во НБА I_vote_lcap0%Најдобар тројкаш во НБА I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Некој друг ( ќе постирам )
Најдобар тројкаш во НБА I_vote_lcap0%Најдобар тројкаш во НБА I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 3
 

АвторПорака
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Најдобар тројкаш во НБА Empty
ПишувањеПредмет: Најдобар тројкаш во НБА   Најдобар тројкаш во НБА EmptyПон Aвг 04, 2008 11:39 am

Кој е најдобриот тројкаш во НБА според вас ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Најдобар тројкаш во НБА Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар тројкаш во НБА   Најдобар тројкаш во НБА EmptyПон Aвг 04, 2008 4:34 pm

Реј Ален cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Најдобар тројкаш во НБА Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар тројкаш во НБА   Најдобар тројкаш во НБА EmptyВто Aвг 05, 2008 3:29 am

Реалниот lol!
ама и Стив Неш не е ништо помалку од Реј Ален
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Најдобар тројкаш во НБА Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар тројкаш во НБА   Најдобар тројкаш во НБА EmptyЧет Aвг 07, 2008 3:19 pm

стив неш најдобар според мене

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Најдобар тројкаш во НБА Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар тројкаш во НБА   Најдобар тројкаш во НБА Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Најдобар тројкаш во НБА
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Спорт-
Отиди до: