HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Кајгана Серверите

Go down 
АвторПорака
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Кајгана Серверите Empty
ПишувањеПредмет: Кајгана Серверите   Кајгана Серверите EmptyСаб Jул 26, 2008 8:21 pm

cs.kajgana.com:27015 - CS@Kajgana Public #1cs.kajgana.com:27020 - CS@Kajgana Public #2
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ghost.
Admin
Admin
Ghost.

Број на мислења : 31
Age : 25
Registration date : 2008-07-25

Кајгана Серверите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кајгана Серверите   Кајгана Серверите EmptyНед Jул 27, 2008 8:08 pm

Добри се КАЈГАНА серверите јас играм на нив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ristovi-forum.macedonianforum.net
Troll Warlord
Слаб Форумџија
Слаб Форумџија


Број на мислења : 1
Age : 25
Registration date : 2008-08-03

Кајгана Серверите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кајгана Серверите   Кајгана Серверите EmptyНед Aвг 03, 2008 6:03 am

Ако може вашите никови што играте на Кајгана...
Овде Troll Warlord, стар играч на Кајгана Серверите, веќе играм и со новиот ник, Sky......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Кајгана Серверите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кајгана Серверите   Кајгана Серверите EmptyНед Aвг 03, 2008 12:48 pm

Овде Warlic ... стар играч сум исто така ....... а најстариот ник ми е PuMa Razz Razz Razz Razz Razz


ЗНААШ МЕ ТИ ТРОЛ - ДРАГАНЕ ... ОД НА КАНИБАЛ СТАЈАТА Smile Smile Smile Smile Smile Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz Razz Razz

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Кајгана Серверите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кајгана Серверите   Кајгана Серверите Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Кајгана Серверите
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Download :: Counter Strike 1.6-
Отиди до: