HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Најдобар забивач

Go down 

Кој е најдобар забивач ?
Леброн Џејмс
Најдобар забивач I_vote_lcap33%Најдобар забивач I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Винс Картер
Најдобар забивач I_vote_lcap0%Најдобар забивач I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Коби Брајант
Најдобар забивач I_vote_lcap33%Најдобар забивач I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Трејси Мегреди
Најдобар забивач I_vote_lcap0%Најдобар забивач I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Кевин Гарнет
Најдобар забивач I_vote_lcap0%Најдобар забивач I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Амаре Стадемаер
Најдобар забивач I_vote_lcap33%Најдобар забивач I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Некој Друг ( ке постирам кој )
Најдобар забивач I_vote_lcap0%Најдобар забивач I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 3
 

АвторПорака
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Најдобар забивач Empty
ПишувањеПредмет: Најдобар забивач   Најдобар забивач EmptyПон Aвг 04, 2008 11:42 am

Кој е најдобриот забивач во NBA лигата според вас ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Најдобар забивач Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар забивач   Најдобар забивач EmptyПон Aвг 04, 2008 4:18 pm

лЕБРОН јАМЕС

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Најдобар забивач Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар забивач   Најдобар забивач EmptyПон Aвг 04, 2008 4:29 pm

Амаре Стадемаер king ... Ај лаб дет мен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**-D-e-C-o-**
Модератор
Модератор
**-D-e-C-o-**

Број на мислења : 43
Age : 23
Registration date : 2008-08-05

Најдобар забивач Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар забивач   Најдобар забивач EmptyЧет Aвг 07, 2008 4:55 pm

Basketball КОБУ БРАЈАНТ cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Најдобар забивач Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар забивач   Најдобар забивач Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Најдобар забивач
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Спорт-
Отиди до: