HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Кој фудбалер најмногу дрибља ?

Go down 
АвторПорака
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Кој фудбалер најмногу дрибља ? Empty
ПишувањеПредмет: Кој фудбалер најмногу дрибља ?   Кој фудбалер најмногу дрибља ? EmptyПон Aвг 04, 2008 11:43 am

Кој фудбалер најмногу дрибља ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Кој фудбалер најмногу дрибља ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој фудбалер најмногу дрибља ?   Кој фудбалер најмногу дрибља ? EmptyПон Aвг 04, 2008 4:16 pm

к.рОНАЛДО

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Кој фудбалер најмногу дрибља ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој фудбалер најмногу дрибља ?   Кој фудбалер најмногу дрибља ? EmptyПон Aвг 04, 2008 4:31 pm

Warlic - Admin напиша:
к.рОНАЛДО
Потполно сум согласен со твојот Пост
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Кој фудбалер најмногу дрибља ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој фудбалер најмногу дрибља ?   Кој фудбалер најмногу дрибља ? EmptyВто Aвг 05, 2008 3:31 am

Ич не го сакам Кристијано Ронадло ама он е најдобар у тава нема шо да се каже ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Кој фудбалер најмногу дрибља ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој фудбалер најмногу дрибља ?   Кој фудбалер најмногу дрибља ? EmptyЧет Aвг 07, 2008 3:13 pm

enriquefan напиша:
Ич не го сакам Кристијано Ронадло ама он е најдобар у тава нема шо да се каже ...


И јас не го сакам ама... со има веза вазно е најдобар

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**-D-e-C-o-**
Модератор
Модератор
**-D-e-C-o-**

Број на мислења : 43
Age : 23
Registration date : 2008-08-05

Кој фудбалер најмногу дрибља ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој фудбалер најмногу дрибља ?   Кој фудбалер најмногу дрибља ? EmptyЧет Aвг 07, 2008 4:34 pm

Very Happy ПА НЕ СЕ ЗНАЕ ДАЛИ Е К РОНАЛДО ИЛИ РОБИЊО Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**-D-e-C-o-**
Модератор
Модератор
**-D-e-C-o-**

Број на мислења : 43
Age : 23
Registration date : 2008-08-05

Кој фудбалер најмногу дрибља ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој фудбалер најмногу дрибља ?   Кој фудбалер најмногу дрибља ? EmptyЧет Aвг 07, 2008 4:34 pm

И ДАВЈАТА СЕ ДОБРИ ДРИБЛЕРИ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Кој фудбалер најмногу дрибља ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој фудбалер најмногу дрибља ?   Кој фудбалер најмногу дрибља ? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој фудбалер најмногу дрибља ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Спорт-
Отиди до: