HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Кој клуб има најдобар напад? ( Фудбал )

Go down 
АвторПорака
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Кој клуб има најдобар напад? ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Кој клуб има најдобар напад? ( Фудбал )   Кој клуб има најдобар напад? ( Фудбал ) EmptyПон Aвг 04, 2008 11:44 am

Кој клуб има најдобар напад?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Кој клуб има најдобар напад? ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој клуб има најдобар напад? ( Фудбал )   Кој клуб има најдобар напад? ( Фудбал ) EmptyПон Aвг 04, 2008 4:19 pm

милан и ман4естер

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Кој клуб има најдобар напад? ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој клуб има најдобар напад? ( Фудбал )   Кој клуб има најдобар напад? ( Фудбал ) EmptyПон Aвг 04, 2008 4:21 pm

Warlic - Admin напиша:
милан и ман4естер
Милан Напад???
абе и јас сум за милан од 1 одд. ама дај да прааме реално муабет ... милан немат напаѓаче инзаги е повреден ... гиландињо си ојде ... нема напад едино Пато кој е на подотовки за ОИ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**-D-e-C-o-**
Модератор
Модератор
**-D-e-C-o-**

Број на мислења : 43
Age : 23
Registration date : 2008-08-05

Кој клуб има најдобар напад? ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој клуб има најдобар напад? ( Фудбал )   Кој клуб има најдобар напад? ( Фудбал ) EmptyЧет Aвг 07, 2008 4:56 pm

Челзи и Барса
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ghost.
Admin
Admin
Ghost.

Број на мислења : 31
Age : 25
Registration date : 2008-07-25

Кој клуб има најдобар напад? ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој клуб има најдобар напад? ( Фудбал )   Кој клуб има најдобар напад? ( Фудбал ) EmptyПет Aвг 08, 2008 1:27 pm

манчестер и интер

3
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ristovi-forum.macedonianforum.net
Sponsored content
Кој клуб има најдобар напад? ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој клуб има најдобар напад? ( Фудбал )   Кој клуб има најдобар напад? ( Фудбал ) Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој клуб има најдобар напад? ( Фудбал )
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Спорт-
Отиди до: