HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Која репрезентација/екипа има најубав дрес?

Go down 
АвторПорака
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Која репрезентација/екипа има најубав дрес? Empty
ПишувањеПредмет: Која репрезентација/екипа има најубав дрес?   Која репрезентација/екипа има најубав дрес? EmptyПон Aвг 04, 2008 11:45 am

Што мислите вие ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Која репрезентација/екипа има најубав дрес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која репрезентација/екипа има најубав дрес?   Која репрезентација/екипа има најубав дрес? EmptyПон Aвг 04, 2008 4:15 pm

Милан и Челзи

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Која репрезентација/екипа има најубав дрес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која репрезентација/екипа има најубав дрес?   Која репрезентација/екипа има најубав дрес? EmptyПон Aвг 04, 2008 4:30 pm

За репрезентација Наште и на Хрватска а за екипи на Беласица и Милан santa santa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Која репрезентација/екипа има најубав дрес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која репрезентација/екипа има најубав дрес?   Која репрезентација/екипа има најубав дрес? EmptyВто Aвг 05, 2008 3:37 am

Македонија од репрезентациите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
**-D-e-C-o-**
Модератор
Модератор
**-D-e-C-o-**

Број на мислења : 43
Age : 23
Registration date : 2008-08-05

Која репрезентација/екипа има најубав дрес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која репрезентација/екипа има најубав дрес?   Која репрезентација/екипа има најубав дрес? EmptyЧет Aвг 07, 2008 4:48 pm

НА Челзи и Реал
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Која репрезентација/екипа има најубав дрес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која репрезентација/екипа има најубав дрес?   Која репрезентација/екипа има најубав дрес? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Која репрезентација/екипа има најубав дрес?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Спорт-
Отиди до: