HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал )

Go down 
АвторПорака
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал )   Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал ) EmptyПон Aвг 04, 2008 11:45 am

Кои се најдобрите и најлошите тренери според вас ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал )   Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал ) EmptyПон Aвг 04, 2008 4:14 pm

најдобар Карло Анчелоти ... најлош немам

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал )   Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал ) EmptyПон Aвг 04, 2008 4:37 pm

Во конкуренција за најдобар тренер има многу ... Адџелоти...Фергусон...Мурињо...а според мене тренер кој е најлош пред се најлошо се однесува Луис Арагонес
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал )   Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал ) EmptyВто Aвг 05, 2008 3:26 am

Жозе Мурињо НАЈДОБАР ТРЕНЕР
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал )   Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал ) EmptyЧет Aвг 07, 2008 3:21 pm

enriquefan напиша:
Жозе Мурињо НАЈДОБАР ТРЕНЕР
мозе да се казе жозе мурињо ама карло анчелоти бест

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**-D-e-C-o-**
Модератор
Модератор
**-D-e-C-o-**

Број на мислења : 43
Age : 23
Registration date : 2008-08-05

Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал )   Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал ) EmptyЧет Aвг 07, 2008 4:28 pm

ЗА мене најдобри се Фергусон Мурињо и Сколари cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал )   Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал ) Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Најдобар/Најлош тренер ( Фудбал )
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Спорт-
Отиди до: