HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Најголем фудбалски "глумец"

Go down 

Најголем фудбалски "глумец"
Тоти
Најголем фудбалски "глумец" I_vote_lcap25%Најголем фудбалски "глумец" I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Дргоба
Најголем фудбалски "глумец" I_vote_lcap0%Најголем фудбалски "глумец" I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Инзаги
Најголем фудбалски "глумец" I_vote_lcap25%Најголем фудбалски "глумец" I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
К.Роналдо
Најголем фудбалски "глумец" I_vote_lcap50%Најголем фудбалски "глумец" I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
Роналдињо
Најголем фудбалски "глумец" I_vote_lcap0%Најголем фудбалски "глумец" I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 4
 

АвторПорака
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Најголем фудбалски "глумец" Empty
ПишувањеПредмет: Најголем фудбалски "глумец"   Најголем фудбалски "глумец" EmptyПон Aвг 04, 2008 11:46 am

Најголем фудбалски "глумец"
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Најголем фудбалски "глумец" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најголем фудбалски "глумец"   Најголем фудбалски "глумец" EmptyПон Aвг 04, 2008 4:13 pm

инзаги само глума

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Најголем фудбалски "глумец" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најголем фудбалски "глумец"   Најголем фудбалски "глумец" EmptyПон Aвг 04, 2008 4:32 pm

Laughing Инзаги е цел на мене ама кристиано роналдо ... ного се вале ... Ај хејт Дет мен lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Најголем фудбалски "глумец" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најголем фудбалски "глумец"   Најголем фудбалски "глумец" EmptyВто Aвг 05, 2008 3:30 am

Тоти нека оде да снима филм .. тама нека глуме а не на фудбалските терени
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Најголем фудбалски "глумец" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најголем фудбалски "глумец"   Најголем фудбалски "глумец" EmptyЧет Aвг 07, 2008 3:18 pm

enriquefan напиша:
Тоти нека оде да снима филм .. тама нека глуме а не на фудбалските терени


И Тоти и Инзаги и Кристиано Роналдо треба да учествуваат во некоја шпанска серија или сапуница

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**-D-e-C-o-**
Модератор
Модератор
**-D-e-C-o-**

Број на мислења : 43
Age : 23
Registration date : 2008-08-05

Најголем фудбалски "глумец" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најголем фудбалски "глумец"   Најголем фудбалски "глумец" EmptyЧет Aвг 07, 2008 4:26 pm

Very Happy Very Happy ИНЗАГИ И КРИСИАНО РОНАЛДО СЕ НАЈГОЛЕМИ ГЛУМЦИ Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Најголем фудбалски "глумец" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најголем фудбалски "глумец"   Најголем фудбалски "глумец" Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Најголем фудбалски "глумец"
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Спорт-
Отиди до: