HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал )

Go down 

Кој според вас е најборбен играч?
Puyol(Barcelona)
Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) I_vote_lcap0%Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Rooney(Man.Utd)
Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) I_vote_lcap0%Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Lampard (Chelsea)
Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) I_vote_lcap100%Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) I_vote_rcap
 100% [ 3 ]
Ballack(Chelsea)
Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) I_vote_lcap0%Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Gerard(Liverpool)
Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) I_vote_lcap0%Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ricardo Senquentes Kaka(Milan)
Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) I_vote_lcap0%Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 3
 

АвторПорака
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал )   Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) EmptyПон Aвг 04, 2008 11:48 am

Кој според вас е најборбен играч?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал )   Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) EmptyПон Aвг 04, 2008 4:12 pm

Лампард и КАКАа (го нема кака)

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал )   Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) EmptyПон Aвг 04, 2008 4:35 pm

Warlic - Admin напиша:
Лампард и КАКАа (го нема кака)
Ricardo Senquentes Kaka(Milan)
Последниот е кака ... ама ејјј не сте го ставиле Гатусооооо ? No
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал )   Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) EmptyВто Aвг 05, 2008 3:27 am

Gattuso.TheMan напиша:
Warlic - Admin напиша:
Лампард и КАКАа (го нема кака)
Ricardo Senquentes Kaka(Milan)
Последниот е кака ... ама ејјј не сте го ставиле Гатусооооо ? No
у секоо чорба ли Гатусоо мора да го има
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал )   Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) EmptyВто Aвг 05, 2008 3:28 am

Иначе гласах за Лампард а мислам оти и Руни е ного борбен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
**-D-e-C-o-**
Модератор
Модератор
**-D-e-C-o-**

Број на мислења : 43
Age : 23
Registration date : 2008-08-05

Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал )   Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) EmptyЧет Aвг 07, 2008 3:14 pm

****DECOO****
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал )   Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) EmptyЧет Aвг 07, 2008 3:15 pm

Gattuso.TheMan напиша:
Warlic - Admin напиша:
Лампард и КАКАа (го нема кака)
Ricardo Senquentes Kaka(Milan)
Последниот е кака ... ама ејјј не сте го ставиле Гатусооооо ? No


јас едитирав пост и го ставив кака

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал )   Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал ) Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој според вас е најборбен играч? ( Фудбал )
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Спорт-
Отиди до: