HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Фудбалерски фризури

Go down 
АвторПорака
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Фудбалерски фризури Empty
ПишувањеПредмет: Фудбалерски фризури   Фудбалерски фризури EmptyПон Aвг 04, 2008 11:48 am

Модата е се поприсутна и на фудбалските терени, кога не може преку облека, преку фризура. Кои фудбалери ви оставиле впечаток со својата фризура?

Фудбалерски фризури Davidbeckham_hairAP320x400
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Фудбалерски фризури Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фудбалерски фризури   Фудбалерски фризури EmptyПон Aвг 04, 2008 4:11 pm

Добар ешко е дејвид бекам cheers cheers cheers cheers

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Фудбалерски фризури Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фудбалерски фризури   Фудбалерски фризури EmptyПон Aвг 04, 2008 4:16 pm

Бекам ... имаше ного различни фризури ... сега за сега Андерсон од Манчестер...Плетенките afro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Фудбалерски фризури Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фудбалерски фризури   Фудбалерски фризури EmptyВто Aвг 05, 2008 12:59 am

Дајте ставете некоја и вие де .. не бидете толку мрзеливи Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
**-D-e-C-o-**
Модератор
Модератор
**-D-e-C-o-**

Број на мислења : 43
Age : 23
Registration date : 2008-08-05

Фудбалерски фризури Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фудбалерски фризури   Фудбалерски фризури EmptyЧет Aвг 07, 2008 4:59 pm

Warlic - Admin напиша:
Добар ешко е дејвид бекам cheers cheers cheers cheers


Се разбира најдобар ешко...Ама нај добра флузура има Јамп Стам Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ghost.
Admin
Admin
Ghost.

Број на мислења : 31
Age : 25
Registration date : 2008-07-25

Фудбалерски фризури Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фудбалерски фризури   Фудбалерски фризури EmptyПет Aвг 08, 2008 1:28 pm

јамп стан тај оште ли е во милан или си ојде незнам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ristovi-forum.macedonianforum.net
Sponsored content
Фудбалерски фризури Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фудбалерски фризури   Фудбалерски фризури Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Фудбалерски фризури
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Спорт-
Отиди до: