HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Со кој фудбалер би сакале да се запознаете ?

Go down 
АвторПорака
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Со кој фудбалер би сакале да се запознаете ? Empty
ПишувањеПредмет: Со кој фудбалер би сакале да се запознаете ?   Со кој фудбалер би сакале да се запознаете ? EmptyПон Aвг 04, 2008 11:49 am

Со кој фудбалер би сакале да се запознаете ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Со кој фудбалер би сакале да се запознаете ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој фудбалер би сакале да се запознаете ?   Со кој фудбалер би сакале да се запознаете ? EmptyПон Aвг 04, 2008 4:10 pm

Кака и Дида

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Со кој фудбалер би сакале да се запознаете ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој фудбалер би сакале да се запознаете ?   Со кој фудбалер би сакале да се запознаете ? EmptyПон Aвг 04, 2008 4:37 pm

Пирло и Гатусо Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Со кој фудбалер би сакале да се запознаете ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој фудбалер би сакале да се запознаете ?   Со кој фудбалер би сакале да се запознаете ? EmptyВто Aвг 05, 2008 3:25 am

Шевченко Suspect
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
**-D-e-C-o-**
Модератор
Модератор
**-D-e-C-o-**

Број на мислења : 43
Age : 23
Registration date : 2008-08-05

Со кој фудбалер би сакале да се запознаете ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој фудбалер би сакале да се запознаете ?   Со кој фудбалер би сакале да се запознаете ? EmptyЧет Aвг 07, 2008 4:32 pm

ДЕКО,ЏО КОЛ И ЏОН ТЕРИ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Со кој фудбалер би сакале да се запознаете ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој фудбалер би сакале да се запознаете ?   Со кој фудбалер би сакале да се запознаете ? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Со кој фудбалер би сакале да се запознаете ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Спорт-
Отиди до: