HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Најубав фудбалски стадион

Go down 

Кој е најубавиот фудбалски стадион во светот?
Santiago Bernabeu
Најубав фудбалски стадион I_vote_lcap0%Најубав фудбалски стадион I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Emirates Stadium
Најубав фудбалски стадион I_vote_lcap0%Најубав фудбалски стадион I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Giuseppe Meazza (San Siro)
Најубав фудбалски стадион I_vote_lcap25%Најубав фудбалски стадион I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Allianz Arena
Најубав фудбалски стадион I_vote_lcap0%Најубав фудбалски стадион I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Old Trafford
Најубав фудбалски стадион I_vote_lcap0%Најубав фудбалски стадион I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nou Camp
Најубав фудбалски стадион I_vote_lcap75%Најубав фудбалски стадион I_vote_rcap
 75% [ 3 ]
Општо гласови : 4
 

АвторПорака
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Најубав фудбалски стадион Empty
ПишувањеПредмет: Најубав фудбалски стадион   Најубав фудбалски стадион EmptyПон Aвг 04, 2008 11:51 am

Кој е најубавиот фудбалски стадион во светот?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Најубав фудбалски стадион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубав фудбалски стадион   Најубав фудбалски стадион EmptyПон Aвг 04, 2008 4:09 pm

сан сиро на милан и на интер

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Најубав фудбалски стадион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубав фудбалски стадион   Најубав фудбалски стадион EmptyПон Aвг 04, 2008 4:39 pm

Ноу камп е нај голем а ... најубав Аллианз арената на Баерн од Минхен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Најубав фудбалски стадион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубав фудбалски стадион   Најубав фудбалски стадион EmptyВто Aвг 05, 2008 3:24 am

Nou Camp најголем и најубав Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
**-D-e-C-o-**
Модератор
Модератор
**-D-e-C-o-**

Број на мислења : 43
Age : 23
Registration date : 2008-08-05

Најубав фудбалски стадион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубав фудбалски стадион   Најубав фудбалски стадион EmptyЧет Aвг 07, 2008 4:45 pm

Gattuso.TheMan напиша:
Ноу камп е нај голем а ... најубав Аллианз арената на Баерн од МинхенМЕ ТОО
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Најубав фудбалски стадион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубав фудбалски стадион   Најубав фудбалски стадион Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Најубав фудбалски стадион
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Спорт-
Отиди до: