HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Кој е најдобар судија ? ( Фудбал )

Go down 
АвторПорака
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Кој е најдобар судија ? ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Кој е најдобар судија ? ( Фудбал )   Кој е најдобар судија ? ( Фудбал ) EmptyПон Aвг 04, 2008 11:52 am

Кој е според вас најдобар судија што некогаш постоел, и зошто?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Кој е најдобар судија ? ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најдобар судија ? ( Фудбал )   Кој е најдобар судија ? ( Фудбал ) EmptyПон Aвг 04, 2008 4:08 pm

не ги знам судиите

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Кој е најдобар судија ? ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најдобар судија ? ( Фудбал )   Кој е најдобар судија ? ( Фудбал ) EmptyПон Aвг 04, 2008 4:13 pm

Па ... сега за сега у свето е нај добар Лубош Микел ...а за најдобар на сите времиња Колина ... без конкуренција Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Кој е најдобар судија ? ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најдобар судија ? ( Фудбал )   Кој е најдобар судија ? ( Фудбал ) EmptyВто Aвг 05, 2008 12:59 am

Е така и јас сум слушала за Колина ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
**-D-e-C-o-**
Модератор
Модератор
**-D-e-C-o-**

Број на мислења : 43
Age : 23
Registration date : 2008-08-05

Кој е најдобар судија ? ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најдобар судија ? ( Фудбал )   Кој е најдобар судија ? ( Фудбал ) EmptyЧет Aвг 07, 2008 5:01 pm

ЈАДОБРА БЕШЕ КОЛИНА...Асега не знам cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Кој е најдобар судија ? ( Фудбал ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најдобар судија ? ( Фудбал )   Кој е најдобар судија ? ( Фудбал ) Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој е најдобар судија ? ( Фудбал )
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Спорт-
Отиди до: