HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Кој е најдобар голман ?

Go down 

Кој е најдобар голман во светот ?
Јенс Леман
Кој е најдобар голман ? I_vote_lcap0%Кој е најдобар голман ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Петр Чех
Кој е најдобар голман ? I_vote_lcap25%Кој е најдобар голман ? I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Дида
Кој е најдобар голман ? I_vote_lcap25%Кој е најдобар голман ? I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Виктор Валдез
Кој е најдобар голман ? I_vote_lcap0%Кој е најдобар голман ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ван Дер Сар
Кој е најдобар голман ? I_vote_lcap0%Кој е најдобар голман ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Џанлуиџи Буфон
Кој е најдобар голман ? I_vote_lcap50%Кој е најдобар голман ? I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
Општо гласови : 4
 

АвторПорака
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Кој е најдобар голман ? Empty
ПишувањеПредмет: Кој е најдобар голман ?   Кој е најдобар голман ? EmptyПон Aвг 04, 2008 11:53 am

Кој е најдобар голман во светот ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Кој е најдобар голман ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најдобар голман ?   Кој е најдобар голман ? EmptyПон Aвг 04, 2008 4:08 pm

ДИДА најдобар ....... најдобар голман е добра тема

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Кој е најдобар голман ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најдобар голман ?   Кој е најдобар голман ? EmptyПон Aвг 04, 2008 5:01 pm

Warlic - Admin напиша:
ДИДА најдобар ....... најдобар голман е добра тема
Зарем не знаеш дека дида не е на вратата на милан веке една година ...си има проблеми човекот .. а мислам дека е Џанлуиџи Буфон ааа мајстор е нема што king
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Кој е најдобар голман ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најдобар голман ?   Кој е најдобар голман ? EmptyВто Aвг 05, 2008 12:53 am

Gattuso.TheMan напиша:
Warlic - Admin напиша:
ДИДА најдобар ....... најдобар голман е добра тема
Зарем не знаеш дека дида не е на вратата на милан веке една година ...си има проблеми човекот .. а мислам дека е Џанлуиџи Буфон ааа мајстор е нема што king
Јас те подржувам Д мен Буфон е многу добар
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
**-D-e-C-o-**
Модератор
Модератор
**-D-e-C-o-**

Број на мислења : 43
Age : 23
Registration date : 2008-08-05

Кој е најдобар голман ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најдобар голман ?   Кој е најдобар голман ? EmptyЧет Aвг 07, 2008 4:54 pm

ПЕТАР ЧЕХХХ Е НАЈ ДОБАР
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Кој е најдобар голман ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најдобар голман ?   Кој е најдобар голман ? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој е најдобар голман ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Спорт-
Отиди до: