HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Федерер Vs. Надал

Go down 

Федерер Vs. Надал
Федерер
Федерер Vs. Надал I_vote_lcap33%Федерер Vs. Надал I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Надал
Федерер Vs. Надал I_vote_lcap67%Федерер Vs. Надал I_vote_rcap
 67% [ 2 ]
Општо гласови : 3
 

АвторПорака
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Федерер Vs. Надал Empty
ПишувањеПредмет: Федерер Vs. Надал   Федерер Vs. Надал EmptyПон Aвг 04, 2008 11:55 am

Кој според вас е број еден во светот
Гласајте ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Федерер Vs. Надал Empty
ПишувањеПредмет: Re: Федерер Vs. Надал   Федерер Vs. Надал EmptyПон Aвг 04, 2008 4:06 pm

Број еден надал

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Федерер Vs. Надал Empty
ПишувањеПредмет: Re: Федерер Vs. Надал   Федерер Vs. Надал EmptyПон Aвг 04, 2008 4:54 pm

Федерер не е во баш најдобрата форма ... а тоа Надал го користи сосема солидно Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Федерер Vs. Надал Empty
ПишувањеПредмет: Re: Федерер Vs. Надал   Федерер Vs. Надал EmptyВто Aвг 05, 2008 1:01 am

Ф -Е -Д -Е -Р -Е -Р
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Sponsored content
Федерер Vs. Надал Empty
ПишувањеПредмет: Re: Федерер Vs. Надал   Федерер Vs. Надал Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Федерер Vs. Надал
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Спорт-
Отиди до: