HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Најдобар Возач Во Ф1?

Go down 
АвторПорака
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Најдобар Возач Во Ф1? Empty
ПишувањеПредмет: Најдобар Возач Во Ф1?   Најдобар Возач Во Ф1? EmptyПон Aвг 04, 2008 11:56 am

Кој е најдобар возач во формула 1 ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Најдобар Возач Во Ф1? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар Возач Во Ф1?   Најдобар Возач Во Ф1? EmptyПон Aвг 04, 2008 4:05 pm

Ми според мене Фелипе Маса

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Најдобар Возач Во Ф1? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар Возач Во Ф1?   Најдобар Возач Во Ф1? EmptyПон Aвг 04, 2008 4:56 pm

Омилен ми е Роберт кубица ... а најдобар може да се казе Хамилтон
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Најдобар Возач Во Ф1? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар Возач Во Ф1?   Најдобар Возач Во Ф1? EmptyВто Aвг 05, 2008 1:00 am

Шумахер е ЛЕГЕНДА!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Sponsored content
Најдобар Возач Во Ф1? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар Возач Во Ф1?   Најдобар Возач Во Ф1? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Најдобар Возач Во Ф1?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Спорт-
Отиди до: