HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Ракомет Македонија на СП

Go down 
АвторПорака
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Ракомет Македонија на СП Empty
ПишувањеПредмет: Ракомет Македонија на СП   Ракомет Македонија на СП EmptyВто Aвг 05, 2008 12:02 am

Што мислите дали македонија ке направи некој поголем успех на претстојното сбетско првентство што ке се одржи во Хрватка ... Дај боже да има некој успех Basketball
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Marija
Напреден Форумџија
Напреден Форумџија


Број на мислења : 45
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Ракомет Македонија на СП Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ракомет Македонија на СП   Ракомет Македонија на СП EmptyВто Aвг 05, 2008 12:28 am

Neeznam..ne gledam nogo rakomet samo odbojka i kosarka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Gattuso.TheMan
Блиску до Модератор
Блиску до Модератор
Gattuso.TheMan

Број на мислења : 117
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Ракомет Македонија на СП Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ракомет Македонија на СП   Ракомет Македонија на СП EmptyВто Aвг 05, 2008 12:29 am

Ок ... Јас го пратам оти и саа се надевам дека ке имаме некој успеси cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Marija
Напреден Форумџија
Напреден Форумџија


Број на мислења : 45
Age : 24
Registration date : 2008-08-03

Ракомет Македонија на СП Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ракомет Македонија на СП   Ракомет Македонија на СП EmptyВто Aвг 05, 2008 12:31 am

Emi aj ako pobedat kazi mi ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Ракомет Македонија на СП Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ракомет Македонија на СП   Ракомет Македонија на СП EmptyВто Aвг 05, 2008 12:52 am

Gattuso.TheMan напиша:
Ок ... Јас го пратам оти и саа се надевам дека ке имаме некој успеси cheers
Сите се надеваме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Sponsored content
Ракомет Македонија на СП Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ракомет Македонија на СП   Ракомет Македонија на СП Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Ракомет Македонија на СП
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Спорт-
Отиди до: