HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Eminem или 50 Cent

Go down 

Кој е подобар
Eminem
Eminem или 50 Cent I_vote_lcap50%Eminem или 50 Cent I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
50 Cent
Eminem или 50 Cent I_vote_lcap50%Eminem или 50 Cent I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Општо гласови : 2
 

АвторПорака
enriquefan
Модератор
Модератор
enriquefan

Број на мислења : 199
Age : 24
Местолокација : Струмица/Македонија
Registration date : 2008-08-04

Eminem или 50 Cent Empty
ПишувањеПредмет: Eminem или 50 Cent   Eminem или 50 Cent EmptyЧет Aвг 07, 2008 2:53 pm

Кој е подобар .. Гласајте
Сите коментари и се за нив овде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.bidicool.com
Warlic - Admin
Admin
Admin
Warlic - Admin

Број на мислења : 104
Age : 23
Местолокација : (мкд)Струмица
Registration date : 2008-07-26

Eminem или 50 Cent Empty
ПишувањеПредмет: Re: Eminem или 50 Cent   Eminem или 50 Cent EmptyЧет Aвг 07, 2008 5:05 pm

еминем е 100 пати подобар од 50 цент

_________________
Warlic the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**-D-e-C-o-**
Модератор
Модератор
**-D-e-C-o-**

Број на мислења : 43
Age : 23
Registration date : 2008-08-05

Eminem или 50 Cent Empty
ПишувањеПредмет: Re: Eminem или 50 Cent   Eminem или 50 Cent EmptyПет Aвг 08, 2008 4:24 pm

Cool 5О Цент е по добар Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Eminem или 50 Cent Empty
ПишувањеПредмет: Re: Eminem или 50 Cent   Eminem или 50 Cent Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Eminem или 50 Cent
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава И Култура :: Музика и ТВ-
Отиди до: